دسته بندی

وزن محصول مورد نظر خود را اینجا محاسبه کنید

قطر (inch)
بیشتر
قطر (mm)
بیشتر
رده
محل تحویل
طول

قیمت لوله

بروزرسانی : ۱۴۰۳/۰۴/۲۳

برند منتخب

قیمت‌ها بدون احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصول

قطر(inch)

قطر(mm)

رده

محل تحویل

طول

قیمت

نمودار

لولله آلومینیوم قطر خارجی ۲۵ ضخامت ۲ میل

۱۵۲.۲۵۵ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۱۸ ضخامت ۲ میل

۱۳۸.۳۹۴ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۲۰ ضخامت ۲ میل

۱۳۸.۳۹۴ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۲۲ ضخامت ۲ میل

۱۳۸.۳۹۴ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۲۵ ضخامت ۴ میل

تماس بگیرید

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۲۸ ضخامت ۳ میل

۱۵۰.۲۳۷ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۳۲ ضخامت ۳ میل

بنگاه تهران

۱۳۶.۵۹۹ تومان

لوله مانیسمان ۱/۲ اینچ وارداتی رده ۲۰ بنگاه تهران ۶ متری

"1/2

2.5

رده 20

بنگاه تهران

6 متری

۳۳۶.۳۶۰ تومان

لوله مانیسمان ۴ اینچ رده۲۰ وارداتی بنگاه تهران ۶ متری

"4

4

رده 20

بنگاه تهران

6 متری

۴.۲۵۴.۵۵۰ تومان

لوله مانیسمان ۲ اینچ رده ۲۰ واررداتی بنگاه تهران ۶ متری

"2

2.8

رده 20

بنگاه تهران

6 متری

۱.۴۶۸.۱۸۰ تومان

لوله مانیسمان ۳/۴ اینچ وارداتی رده ۲۰ بنگاه تهران ۶ متری

"3/4

2.5

رده 20

بنگاه تهران

6 متری

۴۹۰.۹۱۰ تومان

لوله مانیسمان ۶ اینچ رده ۸۰ بنگاه تهران ۶ متری

"6

10.97

رده 80

بنگاه تهران

6 متری

۱۵.۸۶۳.۶۴۰ تومان

لوله مانیسمان ۳ اینچ رده ۲۰ وارداتی بنگاه تهران ۶ متری

"3

3.5

رده 20

بنگاه تهران

6 متری

۲.۹۸۱.۸۲۰ تومان

لوله مانیسمان ۳/۴ اینچ رده ۴۰ وارداتی ۶ متری بنگاه تهران

"3/4

2.87

رده 40

بنگاه تهران

6 متری

۶۱۸.۱۸۰ تومان

لوله مانیسمان ۱/۲ ۲ اینچ رده ۲۰ وارداتی بنگاه تهران ۶ متری

"1/2 2

3.2

رده 20

بنگاه تهران

6 متری

۲.۱۶۳.۶۴۰ تومان

لوله مانیسمان ۵ اینچ رده ۲۰ وارداتی بنگاه تهران ۶ متری

"5

4.5

رده 20

بنگاه تهران

6 متری

۶.۰۹۰.۹۱۰ تومان

محصولات بیشتر

پشتیبانی و پیگیری مداوم

قیمت‌های رقابتی و منصفانه

ضمانت کیفیت محصولات

خدمات سریع حمل و نقل

قیمت لوله یکی از فاکتورهایی است که در زمان برآورد هزینه اجرای پروژه‌های صنعتی و ساخت وساز، در نظر گرفته می‌شود.  لوله علاوه بربخش‌های مختلف احداث یک سازه، در صنایع مختلف نیز کاربردهای متنوع‌تری هم دارد. قیمت روز لوله تحت تأثیر عوامل مختلفی در نوسان است. در ادامه با این محصول و عوامل تأثیرگذار بر قیمت‌گذاری آن بیشتر آشنا خواهید شد. البته مقاله انواع لوله فلزی، ویژگی و کاربردها، بسیار مفصل لوله ها را توضیح داده است.

قیمت روز لوله تحت تأثیر چه فاکتورهایی مشخص می‌شود؟
عوامل مختلفی در تعیین قیمت‌ انواع لوله تأثیر دارند. اما مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت روز لوله عبارتند از:

آلیاژ به کار رفته در لوله: همانطور که گفتیم این محصول از آلیاژ‌های مختلفی ساخته می‌شود. فولاد بیشترین آلیاژی است که در ساخت مقاطع فلزی همچون این محصول به کار گرفته می‌شود. بااین حال آلیاژ‌های دیگری نیز در تولید آن مورد استفاده قرار می‌گیرند. بر همین اساس قیمت لوله گالوانیزه با قیمت لوله آلومینیومی یا قیمت لوله مسی تفاوت دارد.
نوع طراحی و ساخت لوله: انواع لوله‌ها بر اساس روش ساخت در بازار وجود دارد که هر کدام کاربردهای متفاوتی خواهند داشت. بر همین اساس قیمت لوله مانیسمان با قیمت لوله گوشتدار فرق دارد. البته پایه ساخت این محصول به طور کلی از طریق عملیات نورد سرد ورق‌های فولادی می‌باشد. اما در ادامه آماده‌سازی این پروفیل، فرآیندهای مختلفی بر روی آن اعمال خواهد شد. بسته به اینکه در این فرآیند از چه متریال و ابزاری استفاده شود و یا چه مقدار زمان و انرژی صرف پرداخت نهایی آن شود، در قیمت تمام شده این محصول نقش مهمی ایفا می‌کند.
ابعاد: ابعاد و اندازه‌های لوله نیز در قیمت‌گذاری آن نقش دارد. این فاکتور به نوعی در کاربرد نهایی محصول نیز تأثیرگذار است. قیمت این محصول هم به لحاظ ضخامت و هم بر اساس طول تخمین زده می‌شود.
کارخانه تولید کننده: برند در هر محصولی یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت به حساب می‌آید. حتی اگر هر دو محصول ویژگی‌ها و کیفیت یکسانی داشته باشند، نقش برند را در قیمت‌گذاری نمی‌توان نادیده گرفت. بر همین اساس قیمت لوله فولاد مبارکه اصفهان نسبت به محصول مشابه تولید شده توسط برندهای دیگر فرق دارد.
نوسان اوضاع اقتصادی موجود در بازار: قیمت این محصول نسبت به تیرآهن و میلگرد، کمتر تحت تأثیر اوضاع اقتصادی است. اما تورم و اوضاع بورس و قیمت آهن آلات در قیمت‌گذاری این محصول بی‌تأثیر نیست. بنابراین برای برآورد قیمت لوله، لازم است شاخصه‌های ارز و تأثیرات آن روی تورم و اقتصاد داخلی را تفسیر کنید.

خرید لوله
به این چند نکته کاربردی در زمینه خرید لوله توجه کنید:

اول استعلام: برای خرید محصول مورد نظر خود، لازم است ابتدا اقدام به استعلام قیمت لوله روز کنید. در نیک فولاد این امکان وجود دارد که در کسری از دقیقه از آخرین قیمت انواع لوله ساختمانی و صنعتی مطلع شوید. اطلاعات این بخش به صورت منظم و جدول‌بندی شده و البته طبق فاکتورهای مختلف ارائه می‌شود. بنابراین شما می‌توانید خیلی راحت و بی‌دردسر از آمار روزانه قیمت این محصول مطلع شوید. پس از آن می‌توانید سفارش خود را ثبت کرده و از خدمات فروش لوله در نیک فولاد بهره ببرید.
یک تماس ساده: یک راه دیگر برای استعلام قیمت وجود دارد. راه آن، تماس با کارشناسان نیک فولاد و آگاهی از قیمت لوله روز می‌باشد. در همین تماس کوتاه میتوانید نسبت به ثبت سفارش و خرید لوله در تعداد، ابعاد، متریال و برند مورد نظر خود اقدام کنید.
خدمات فروش لوله در نیک فولاد: دراین بخش نیک فولاد برای شما فروش اعتباری لوله و خدمات پس از فروش قابل توجهی را درنظر گرفته است. امکان پس گرفتن محصول در صورت عدم تطابق با سفارش یا وجود نقص و برگرداندن هزینه پرداختی به شما، ازدیگرخدمات است. همچنین ارسال به نقاط مختلف کشور و حتی خارج از کشور و تحویل به موقع جزء خدمات نیک فولاد در جهت ایجاد حس رضایت در خریداران می‌باشد.