دسته بندی

وزن محصول مورد نظر خود را اینجا محاسبه کنید

برند
بیشتر
ضخامت
بیشتر
حالت
بیشتر
محل تحویل
آلیاژ
بیشتر

قیمت ورق

بروزرسانی : ۱۴۰۳/۰۴/۲۳

برند منتخب

قیمت‌ها بدون احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصول

برند

ضخامت

حالت

محل تحویل

آلیاژ

قیمت

نمودار

ورق ST52 25 اکسین اهواز ۶۰۰۰*۲۰۰۰ فابریک ST52 کارخانه

اکسین

25

فابریک

کارخانه

ST52

۳۹.۳۲۰ تومان

ورق روغنی ۰/۶ فولاد مبارکه ۱۲۵۰ رول ST12 بنگاه تهران

ورق روغنی هفت الماس

0/6

رول

بنگاه تهران

ST12

۳۹.۶۴۰ تومان

ورق روغنی ۰٫۵ فولاد مبارکه ۱۲۵۰ رول ST12 بنگاه تهران

ورق روغنی فولاد مبارکه

0/5

رول

بنگاه تهران

ST12

۴۳.۳۶۰ تومان

ورق روغنی ۰٫۵ فولاد مبارکه ۱۰۰۰ رول ST12 بنگاه تهران

ورق روغنی فولاد مبارکه

0/5

رول

بنگاه تهران

ST12

۴۳.۳۶۰ تومان

ورق روغنی ۰٫۶ فولاد مبارکه ۱۰۰۰ رول ST12 بنگاه تهران

ورق روغنی فولاد مبارکه

0/6

رول

بنگاه تهران

ST12

۴۲.۶۴۰ تومان

ورق روغنی ۰٫۶ فولاد مبارکه ۱۲۵۰ رول ST12 بنگاه تهران

ورق روغنی فولاد مبارکه

0/6

رول

بنگاه تهران

ST12

۴۲.۶۴۰ تومان

ورق روغنی ۰/۷فولاد مبارکه ۱۰۰۰ رول ST12 بنگاه تهران

ورق روغنی فولاد مبارکه

0/7

رول

بنگاه تهران

ST12

۳۹.۴۵۰ تومان

ورق روغنی ۰/۷ فولاد مبارکه ۱۲۵۰ رول ST12 بنگاه تهران

ورق روغنی فولاد مبارکه

0/7

رول

بنگاه تهران

ST12

۳۹.۴۵۰ تومان

آلوزینک ۰٫۵ هفت الماس ۱۲۵۰ رول بنگاه تهران

۲۲ تومان

آلوزینک ۰٫۵ هفت الماس ۱۰۰۰ رول بنگاه تهران

۲۲ تومان

آلوزینک ۰٫۶ هفت الماس ۱۰۰۰ رول بنگاه تهران

۲۲ تومان

آلوزینک ۰٫۶ هفت الماس ۱۲۵۰ رول بنگاه تهران

۲۲ تومان

آلوزینک ۰٫۷ هفت الماس ۱۰۰۰ رول بنگاه تهران

۲۲ تومان

آلوزینک ۰٫۷ هفت الماس ۱۲۵۰ رول بنگاه تهران

۲۲ تومان

رنگی الکترواستاتیک ۰.۴ ۱۲۵۰ شیت بنگاه تهران

۲۲ تومان

رنگی الکترواستاتیک ۰.۵ ۱۲۵۰ شیت بنگاه تهران

۲۲ تومان

محصولات بیشتر

پشتیبانی و پیگیری مداوم

قیمت‌های رقابتی و منصفانه

ضمانت کیفیت محصولات

خدمات سریع حمل و نقل

قیمت ورق مورد نظر خودتان را میتوانید از لیست انواع ورق که در این صفحه وجود دارد ببینید. قیمت انواع ورق در بازار باتوجه به مؤلفه‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد. این مؤلفه‌ها گاهی در قیمت روز ورق نیز تأثیر داشته و نوسان‌ معناداری ایجاد می‌کند. اما آیا می‌دانید ورق چیست، چه کاربردی دارد و چگونه قیمت‌گذاری می‌شود؟
کوتاه درمورد ورق

ورق نوعی مقطع فلزی مسطح و نازک است که طی فرآیند نورد گرم یا نورد سرد تولید می‌شود. این مقاطع پرکاربرد هم به صورت رول و هم به شکل شیت‌های برش خورده در ابعاد مختلف در بازار عرضه می‌شود. ضخامت انواع ورق فلزی از نیم تا ۶ میلی‌متر متفاوت است.

ورق فلزی در صنایع مختلف مانند کشتی سازی، صنعت الکترونیک، هوافضا، لوله سازی، صنعت مد، صنعت پیچ و مهره سازی، خودرو سازی و … کاربرد دارد.
در واقع از این محصول برای ساختن مقاطع و ابزار و کالاهای مختلف استفاده می‌شود. هر صنعتی در بخشی از تجهیزات خود به ورق فلزی نیاز دارد. اما یکی از مهم‌ترین صنایعی که بیشترین استفاده را از ورق می‌کند، صنعت ساخت و ساز است.

در صنعت ساخت و ساز، ورق فولادی بیشترین کاربرد دارد. این محصول که با عنوان ورق سیاه نیز شناخته می‌شود، در بافت خود دارای درصد جزئی از کروم و نیکل نیز است. ورق فولادی زنگ نزن مقاومت بالایی در مقابل آسیب‌های محیطی دارد. از این لحاظ سازه را از خطرات مختلف حفظ می‌کند. قیمت ورق بسته به کیفیت آن متفاوت است.

انواع ورق دارای قابلیت‌هایی مانند جوشکاری، پرچ‌کاری و برش را دارند. به همین خاطر می‌توان آنها را در ساخت تجهیزات مختلف به کار برد.
انواع ورق که قبل از خرید باید بشناسید!
ورق ها بنا بر عوامل مختلفی دسته بندی می شوند. این دسته بندی ها به نوعی مشخصه ها و کاربرد هر محصول را از دیگری تفکیک می کند. پرکاربردترین انواع ورق که در هنگام خرید این محصول باید بشناسید عبارتند از:

انواع ورق بر اساس شکل ظاهری: ورق ساده و ورق آجدار دو نوع مختلف از این محصول هستند که هر کدام کارایی متفاوتی دارند. ورق آجدار همان ورق ساده است که بر روی آن شیرهایی با اشکال مختلف ایجاد شده است. این شیارها هم به منظور افزایش ایمنی سطحی که ورق در آن به کار گرفته می شود و هم به منظور جذابیت بخشیدن به آن در مصارف زینتی ایجاد می شوند.
انواع ورق بر اساس نحوه ساخت: بر این اساس دو نوع ورق گرم و ورق سرد وجود دارد:

ورق سرد؛ که طی فرآیند نورد سرد به دست آمده و خود دارای انواعی مانند؛ ورق گالوانیزه، ورق رنگی، ورق سرد روغنی، ورق قلع اندود، آلوزینک، ورق اسیدشویی، عرشه فولادی گالوانیزه و ورق رنگی الکترواستاتیک می باشد.

ورق گرم؛ که طی فرآیند نورد گرم تهیه شده و دارای انواعی از قبیل: ورق سیاه، ورق آجدار، ورق ST37، ورق ST52، ورق گرم HB و ورق گرم HC می باشد.

انواع ورق بر اساس متریال ساخت: عمده ورق های مورد استفاده در احداث پروژه های ساختمانی از فولاد ساخته شده است. اما انواع دیگری از آلیاژها در ساخت این محصول به کار گرفته می شوند. به این ترتیب از پرکاربرترین ورق های غیر فولادی می توان به ورق آلومینیوم، ورق مسی، ورق برنج، ورق آلومینیوم رنگی، ورق استیل و ورق استیل دکوراتیو اشاره کرد.

ورق های غیرفولادی بیشتر برای تأمین مواد اولیه واحدهای صنعتی و تولیدی استفاده می شود. ساخت انواع ابزار و تجهیزات، تولید لوازم خانگی، تکمیل دکوراسیون داخلی ساختمان‌ها بوسیله ورق هایی باجنس‌های مختلف انجام می‌گیرد.
عوامل تعیین کننده قیمت روز ورق
این عوامل متفاوتند و مهم‌ترین آنهاعبارتند از:

جنس ورق: متریال به کار رفته در تولید ورق، نقش مهمی در مشخصه‌های محصول نهایی و البته کاربرد آن دارد. اینکه ورق از جنس آهن باشد یا مس و یا آلومینیوم، مشخص می‌کند که مقاومت آن، قابلیت و ظرفیت نوع عملیات چیست. همچنین میتوان فهمید که در ساخت چه محصولاتی می‌توان از آن استفاده کرد. به همین خاطر قیمت ورق آهن با فولادی یا قیمت ورق سیاه تفاوت دارد.
نوع ورق: انواع مختلفی از ورق وجود دارد که هر کدام کاربردهای متفاوت و در نتیجه قیمت مشخصی دارند. ورق آجدار، ورق گالوانیزه، ورق اسیدشویی، ورق ضد سایش، ورق رنگی، ورق سرد یا ورق روغنی، ورق قلع اندود و ورق استنلیس استیل از جمله انواع ورق‌های موجود در بازار هستند.
ابعاد ورق: همانطور که گفتیم ورق‌ها به دو صورت رول و یا شیت توسط کارخانه‌ها تولید و عرضه می‌شود. این محصولات در طول و عرض متفاوتی وارد بازار می‌شوند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند.
کارخانه تولیدی: برند همواره یکی از عواملی است که بر روی قیمت کالاهایی که از هرلحاظ مشابه هستند، تأثیر می‌گذارد. این حقیقت در قیمت‌گذاری ورق نیز صدق می‌کند. بر همین اساس قیمت ورق فولاد مبارکه و اکسین فرق دارد.
اوضاع اقتصاد کشور و جهان: قیمت این مقطع فولادی به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قیمت فولاد است. قیمت فولاد نیز بسته به اوضاع اقتصاد جهانی، نرخ بورس، اوضاع ارز، تورم و حتی رویدادهای سیاسی ایران و جهان تغییر می‌کند. به جرأت می‌توان گفت که این عامل بیشتر از دیگر عواملی که عنوان کردیم، قیمت روز ورق را دچار تغییر و تحول می‌کند.

خرید ورق
برای خرید ورق سیاه یا همان ورق فولادی، باید ابتدا از قیمت روز ورق مطلع شوید. به همین منظور ما هر روز قیمت آپدیت شده ورق را برایتان منتشر می‌کنیم. همانطور که می‌بینید مشخصات و اطلاعات کاربردی و همچنین قیمت روزانه ورق در قالب جدول در اینجا ارائه شده ‌است. قیمت ورق سیاه یکی از این محصولات است.

برای خرید هر کدام از محصولات موجود در این جداول، کافی است سفارش خود را در بخش فروش نیک فولاد ثبت کنید. بدین ترتیب سفارش شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در محل مورد نظرتان تحویل داده می‌شود.
خدمات نیک فولاد در بخش فروش ورق
خرید ورق از نیک فولاد مزیت هایی را برای شما به دنبال دارد. در ابتدا شما می توانید قبل از اقدام نسبت به خرید این محصول، با مشاوران نیک فولاد مشورت کنید. درنهایت یک ارزیابی تخصصی در مورد تأمین ورق مورد نیاز پروژه ساختمانی یا صنعتی خود به دست آورید. به علاوه ثبت سفارش محصول در نیک فولاد پروسه‌ای بی‌دردسر بوده و وقت کمی از شما می‌گیرد.

در ضمن امکان خرید اعتباری ورق در نیک فولاد برای شما وجود دارد. همچنین در صورتیکه کوچکترین نقص یا مغایرتی در محصولی که دریافت می کنید مشاهده کردید، نیک فولاد تمام مسئولیت آن را به عهده میگیرد. البته مجموعه ما به صورت رایگان بار خریداری شده را مرجوع می کند. تحویل به موقع سفارشات شما نیز، یکی از اصول مجموعه نیک فولاد در جهت به دست آوردن رضایت قلبی خریداران است.