دسته بندی

وزن محصول مورد نظر خود را اینجا محاسبه کنید

قطر (inch)
بیشتر
قطر (mm)
بیشتر
رده
محل تحویل
طول

قیمت لوله آلومینیوم

بروزرسانی : ۱۴۰۳/۰۴/۲۳

برند منتخب

قیمت‌ها بدون احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.

نام محصول

قطر(inch)

قطر(mm)

رده

محل تحویل

طول

قیمت

نمودار

لولله آلومینیوم قطر خارجی ۲۵ ضخامت ۲ میل

۱۵۲.۲۵۵ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۱۸ ضخامت ۲ میل

۱۳۸.۳۹۴ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۲۰ ضخامت ۲ میل

۱۳۸.۳۹۴ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۲۲ ضخامت ۲ میل

۱۳۸.۳۹۴ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۲۵ ضخامت ۴ میل

تماس بگیرید

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۲۸ ضخامت ۳ میل

۱۵۰.۲۳۷ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۳۲ ضخامت ۳ میل

بنگاه تهران

۱۳۶.۵۹۹ تومان

لوله آلومینیوم قطر خارجی ۱۶ ضخامت ۱ میل

۱۴۲.۹۸۱ تومان

محصولات بیشتر

پشتیبانی و پیگیری مداوم

قیمت‌های رقابتی و منصفانه

ضمانت کیفیت محصولات

خدمات سریع حمل و نقل

راهنمای خرید و سفارش لوله آلومینیوم

لوله آلومینیومی از دسته انواع لوله‌های سبک، مقاوم در برابر خوردگی و با استحکام بالا است که کاربرد بسیاری در صنایع مختلف دارد. از این لوله‌ها در کارخانه‌ها برای انتقال گازها یا مواد شیمیایی خورنده، سیستم‌های سوخت‌رسانی هواپیماها، صنعت خودروسازی و صنایع غذایی استفاده می‌شود. جهت خرید این لوله نیاز به استعلام قیمت روز، توجه به کیفیت و استاندارد بودن آن است. در این مطلب کوتاه متداول‌ترین سوالات پیرامون نحوه خرید و ارسال لوله‌های آلومینیومی ارائه می‌شود.

حداقل میزان سفارش لوله آلومینیوم چقدر است؟

محدودیتی در خصوص میزان سفارش انواع محصولات شرکت نیک فولاد و از جمله لوله آلومینیوم وجود ندارد. مشتریان می‌توانند بر حسب متراژ مورد نیاز خود طبق محاسبات انجام شده مهندسی، درخواست خود را اعلام کنند.

بعد از ثبت سفارش، ارسال کالا چند روز زمان می‌برد؟

بعد از ثبت سفارش، تایید فاکتور توسط بخش فروش و واریز پیش پرداخت مطابق مذاکره انجام شده با خریدار، در صورت موجود بودن در انبار در همان روز و در صورت تامین از کارخانه بین یک تا سه روز کاری با توجه به مسافت موجود تا محل مورد نظر ارسال می‌شود.

نحوه خرید لوله آلومینیوم چگونه است؟

از آنجا که قیمت لوله آلومینیوم بسته به ابعاد، نوع طراحی و ساخت، برند کارخانه تولید کننده و نوسانات بازار بستگی دارد، لازم است در ابتدای خرید از طریق تماس با کارشناسان فروش شرکت نسبت به استعلام قیمت روز اقدام کنید. این تماس به راحتی از طریق وب سایت شرکت نیک فولاد، شماره تماس‌های 66572381 -021 ، 66420571 -021 ، 66571138 -021 یا شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی با شماره 09122382606 امکان‌پذیر است. پس از دریافت مشاوره‌های لازم و قطعی شدن سفارش نیز طبق برنامه زمان بندی اعلامی محموله به محل خریدار ارسال می‌شود.

آیا امکان ارسال وسیله نقلیه برای تحویل جنس توسط مشتری وجود دارد؟

بله، در صورت درخواست خریدار می‌توان کالا را به وسیله نقلیه در اختیار وی تحویل داد. با این حال اولویت شرکت نیک فولاد بر ارسال اجناس خریداری شده توسط باربری‌های معتبر خود شرکت است. زیرا به دلیل هماهنگی‌هایی که لازم است برای تحویل کالاها با کارخانه تولید کننده انجام گیرد، در برخی موارد ممکن است تاخیرهایی در این خصوص بوجود آید که در این صورت هماهنگی با وسیله نقلیه ارسالی مشتری با مشکل انجام خواهد شد.