دسته بندی

صنایع

مناسب‌ترین آلیاژ مورد نیاز شما

نیک فولاد قدم بزرگی در راه برطرف کردن چالش‌های پیش روی صنعتگران و ساختمان‌سازها برداشته‌است. درواقع حتی اگر شما کوچکترین اطلاعاتی در زمینه کم‌وکیف تأمین آهن‌آلات مورد نیاز کسب‌وکارتان نداشته باشید، نیک فولاد به کمک شما خواهد آمد. با کمک نیک فولاد شما کافی است بدانید که آلیاژ مورد نظر را برای چه کاری می‌خواهید. در این صفحه با وارد کردن کاربردی که آلیاژ مورد نظر برای شما خواهد داشت، اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار می‌گیرد.
در واقع با وارد کردن کاربرد مطلوب شما، مناسب‌ترین آلیاژ به شما پیشنهاد خواهد شد. البته این تمام اطلاعاتی نیست که در اختیارتان قرار می‌گیرد.
تمام اطلاعاتی که این صفحه در اختیارتان قرار خواهد داد
در ادامه و بعد از مشخص کردن صنعت و کسب‌وکاری که در مرحله تأمین آهن‌الات است، اطلاعات کاربردی زیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت:
گروه فولادی: براساس اینکه شما در چه صنعتی فعالیت می‌کنید و یا آلیاژ را برای چه کاری می‌خواهید، گروه فولادی خاصی برایتان مشخص خواهد شد. این صنعت می‌تواند خودروسازی و نفت و گاز باشد و یا حتی صنعت پلاستیک و لوازم خانگی.
تجهیزات پزشکی، صنایع هوایی، صنعت سدسازی و حتی صنعت چاپ در این جداول وجود دارد. به طور کلی در جداول این صفحه در نیک فولاد همه صنایع و کسب‌وکارهای وابسته به آلیاژها پوشش داده شده‌است.
بر اساس این کاربرد ممکن است گروه فولادی قابل عملیات حرارتی، فولادهای قالب پلاستیک، فولاد نسوز یا فولاد زنگ نزن به شما پیشنهاد شود و یا دیگر گروه‌های فولادی.
مشخصه فولاد: اطلاعات بعدی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، مشخصه فولاد است. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد که دقیقاً بدانید چه می‌خواهید و برای تأمین آن به کدام بخش از نیک فولاد باید مراجعه کنید.
آلیاژ معادل: نیک فولاد آگاهی‌بخشی را به نهایت خود رسانده و حتی آلیاژهای معادل را بر طبق نیاز شما معرفی می‌کند.
توضیحات: در این بخش شما به طور کامل متوجه‌ خواهید شد که به چه نوع آلیاژی با چه خواص فیزیکی و شیمیایی نیاز دارید.
در این صفحه نیک فولاد به صرف اینکه شما در کسب‌وکارتان به کمبود آهن‌آلات برخورده‌اید، اطلاعات کامل تأمین مواد اولیه را در اختیارتان قرار می‌دهد. البته این تنها فایده بخش اطلاع‌رسانی نیک فولاد نیست. پس از استفاده از این صفحات شما درست‌ترین تصمیمات ممکن را خواهید گرفت و با دید کامل‌تری پروسه‌های کاری را با موفقیت طی خواهید کرد.

برای مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید