دسته بندی

درباره ما

درباره نیک فولاد

تجارت فولاد و آهن ، ظرافت و پیچیدگی های خاص خود را دارد. به همین سبب به پشتوانه نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر در این عرصه می توانیم ادعا کنیم که خوشبختانه توانسته ایم بخش مهمی از مشکلات تأمین آهن آلات و فولاد تخصصی کشور را برطرف نماییم . شرکت نیک فولاد در حال حاضر به برندی پایدار و پیشرو در زمینه بازرگانی آهن آلات و فولاد در کشور تبدیل شده است و بهترین گواه در اثبات این مدعا لیست بلند مشتریان بسیار دقیق ، حساس و حرفه ای ما در سازمان های دولتی و شرکت های بخش خصوصی هستند که در تمام این سال ها شرکت ما را به عنوان مشاور قابل اعتماد و تأمین کننده فولاد مورد نیاز پروژه های خود انتخاب کرده اند.

فلسفه وجودی!

شرکت نیک فولاد بواسطه یک دهه تجربه ارزشمند و تأثیرگذار در زمینه عرضه محصولات فولادی، بازار آهن‌آلات را به یک سطح بالاتر ارتقا داده‌است. امروز کمتر صنعتگر و ساختمان‌سازی است که از خدمات متفاوت این مجموعه سود نبرده‌باشد. نیک فولاد بازار هدف گسترده‌ای دارد و تامین مقاطع فولادی عظیم‌ترین پروژه‌های ساخت و ساز و صنعتی را با موفقیت به انجام رسانده‌است. این رویکرد در بخش فروش محصولات و عرضه خدمات نیز کاملاً مشهود است.

مأموریت!

کافی است در اداره و ادامه کسب‌وکارتان به تامین آهن‌آلات و محصولات فلزی نیاز پیدا کنید، نیک فولاد صفر تا صد نیاز شما را برآورده می‌کند. فرقی نمی‌کند که شما مجری پروژه‌های ساختمانی بزرگ هستید و یا صاحب یک استارتاپ کوچک. مهم نیست که شما یک هنرمند تازه‌کار هستید و یا یک صنعتگر شناخته‌شده. به هر حال اگر در خلق دستاورد خود به هرگونه آلیاژی نیاز پیدا کرده‌اید، کافی است با کارشناسان نیک فولاد در میان بگذارید. انواع پروفیل، میلگرد، تیرآهن، ورق، پل، نبشی و ناودلنی، سپر و … با تنوع قابل‌توجهی در نیک فولاد به فروش می‌رسد. این تنوع در محصولات شامل برندهای مختلف، ابعاد و اندازه‌های متفاوت و هر نوعی از آهن‌آلات است که ممکن است به کار شما بیاید. البته رویکرد سازمانی و هدف نیک فولاد صرف فروش محصولات نیست. خدمات نیک فولاد که به همراه محصولات در اختیار شما قرار می‌گیرد نیز در نوع خود منحصربه‌فرد است.

چشم‌انداز!

نیک فولاد منبع اطلاعاتی دقیق و به‌روز بازار آهن‌آلات و محصولات فولادی است. این رویکرد در آینده‌ای نه چندان دور نیک فولاد را به معتبرترین مرجع اطلاعات بازار فولاد تبدیل خواهد‌کرد. از قیمت انواع میلگرد و تیرآهن و ورق گرفته تا جدول استاندارد آلیاژها؛ از پیش‌بینی قیمت مقاطع فولادی گرفته تا معاملات بازار بورس؛ به هر حال همه این اطلاعات  در پلتفرم‌های دیجیتال نیک فولاد در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ضمن این اطلاعات به صورت لحظه‌ای و طبق آخرین تغییرات بازار، به‌روزرسانی می‌شود.

ارتباط مؤثر

اگر پروژه‌تان به دلیل کمبود بودجه متوقف شده‌است، نیک فولاد فروش اعتباری مقاطع فولادی و آهن‌آلات را برای شما در نظر گرفته‌است. اگر در تامین فولاد برای احداث سازه‌های عظیم یا منازل مسکونی کوچک به مشکل خورده‌اید، نیک فولاد مشاوران زبده و کاربلد خود را در اختیارتان قرار می‌دهد. اگر در تامین آلیاژهای مورد نیاز کارخانه و واحد صنعتی خود دچار چالش و اختلال شده‌اید، نیک فولاد بخش صادرات را به شما معرفی می‌کند.

یک تیم با تجربه همراه شما

خرید مقاطع فولادی و آهن‌آلات از نیک فولاد برابر است با دریافت محصولات باکیفیت و خدمات کاربردی. خدمات فروش آهن‌آلات در نیک فولاد درست براساس نیاز و دغدغه‌های صنعتگران و پیمانکاران ساختمانی طراحی شده‌است. خدمات پس از فروش و پشتیبانی تمام‌قد از خریداران اصول اولیه نیک فولاد است. درواقع شما می‌توانید از اولین مرحله خرید که استعلام قیمت است تا تحویل بار در داخل یا خارج از کشور را بر عهده نیک فولاد فرار بدهید. اما کمک‌‌های نیک فولاد به صنعت و ساخت‌وساز کشور به همینجا ختم نمی‌شود.

افراد مسئول و قابل اعتماد

محصولاتی که بوسیله نمایندگان نیک‌ فولاد به دست شما می‌رسد، اصالت دارد. یعنی کوچکترین عدم تطابق یا نقصی در بار تحویل داده‌شده وجود ندارد. درغیر‌اینصورت بار مورد نظر بوسیله نمایندگان ما تحویل گرفته‌شده و هزینه پرداختی به شما برگردانده می‌شود.

پیشرفت مداوم

نیک فولاد در سال اخیر قدم‌های بزرگی درجهت دسترسی خریداران به منبع اطلاعاتی و بخش فروش آهن‌آلات برداشته‌است. ازآنجاییکه فضاهای دیجیتال به منبع در دسترس افراد جامعه تبدیل شده‌است، چه جایی بهتر از آن برای خدمات‌رسانی در زمینه تأمین فولاد! خوشبختانه در حال حاضر نیک فولاد یکی از پررونق‌ترین بخش‌های فروش آنلاین، مشاوره و اطلاع‌رسانی را مدیریت می‌کند. و البته سازوکار و فناوری بخش آنلاین نیک فولاد هر روز مدرن‌تر و دسترسی آن برای خریداران آسان‌تر می‌شود.